Tratamente dermatocosmetice

Tratamente dermatocosmetice

In continuarea tratamentelor stomatologice, clinica Office Dent are placerea sa anunte disponibilitatea unor tratamente dermatologice posibile prin alaturarea in echipa noastra a doamnei dr. Adina Martinescu - medic primar dermato-venerolog. Pentru terapii sigure si fara durere, afla raspunsul impreuna cu un dermatolog cu experienta.

In continuarea tratamentelor stomatologice, clinica Office Dent are placerea sa anunte disponibilitatea unor tratamente dermatologice posibile prin alaturarea in echipa noastra a doamnei dr. Adina Martinescu - medic primar dermato-venerolog. Pentru terapii sigure si fara durere, afla raspunsul impreuna cu un dermatolog cu experienta.

Probleme precum stergerea ridurilor, augmentarea buzelor, tonifierea tenului sau indepartarea unor imperfectiuni sunt acum adresate prin tratamente de corectie a ridurilor cu acid hialuronic sau Dysport, corectia buzelor cu acid hialuronic, excizii chirurgicale sau corectii injectabile a cicatricilor chirurgicale.

Doamna doctor Adina Martinescu este medic primar dermato-venerolog, membru al Colegiului Medicilor din Bucuresti, Membru al Academiei Europene de Dermato-Venerologie si doctorand in dermatologie.